271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Trümó

1001. Trümó

francia, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon rózsafa borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, tetején profilált márványlappal, kis sérüléssel, 103*87*42 cm