271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gömb váza

1018. Gömb váza

L. Szabó Erzsébet (Bp., 1935 - )formába fújt ónix fekete üveg, pikkelyes hatású ezüst-nitrát fényű lüszteres dekorral, talpán köszörült "Sz. E." jelzettel, 11*13,5 cm