271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1312. Szoliter gyűrű

20. sz. első fele, 1937 - 1966 közötti fémjel, 950 ezrelékes platina, 1 db fél-modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,6 ct (M2, TCr, VVS1) ékítéssel, 3,2 g., 54-es méret