271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyémánt gyűrű

1276. Gyémánt gyűrű

19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany sín, ezüst lemezeléssel virág forma, karmos foglalatban 1 db nagyobb cca. 0,35 ct és 8 db kisebb cca. 0,2 ct régi, csiszolású briliáns és achtkant gyémántok (R1-R2, Cr-TCa, SI-P2), 3,7 g., 59