1185. Kosár
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, áttört, kagylós - virágos neorokokó stílusú díszítéssel, üvegbetét hiánnyal, 198 g., 25,5*16*14 cm