1274. Virág medál
19. sz. második fele, antik arany ezüsttel lemezelve1 db hollandi rózsa cca. 0,4 ct és 27 db kisebb régi csiszolású gyémánttal ékítve, kis sérüléssel, végleges tűszerelékkel, szerelhető nagy ékszer része, 14 g., 3,7*3 cm