271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Virág medál

1274. Virág medál

19. sz. második fele, antik arany ezüsttel lemezelve1 db hollandi rózsa cca. 0,4 ct és 27 db kisebb régi csiszolású gyémánttal ékítve, kis sérüléssel, végleges tűszerelékkel, szerelhető nagy ékszer része, 14 g., 3,7*3 cm