271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kitűző

1271. Kitűző

1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, aláütött 9 k arany alap tűszerelékkel, ezüsttel lemezelve, szecessziós formában régi csiszolású gyémántokkal és gyémánt spitterekkel alsó, függő fülbevalóból későbbi pótlás, kis sérüléssel, 8,3 g., 4*3,5