271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco stílusú gyűrű

1309. Art deco stílusú gyűrű

Bécs, 1920 körül, megkopott fémjel, 14 k arany, lecsapott sarkú csiszolt ónix téglalap alapon lepkeszárny motívumú hegyikristály, középen strassz kő, sérült, 6,5 g., 54-es méret