271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1278. Fülbevaló pár

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 14 k arany ezüst buton foglalatokban bogyós - leveles fazonban 4 db régi briliáns csiszolású és 6 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct, (R2-A1, Cr-TCa, VSI -SI2), kis sérüléssel, 3,7 g. h: 2,4 cm