271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1332. Karkötő

USA, 20. sz. második fele , 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, hajlított pánt díszében, karmos foglalatban, váltakozva 12 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,36 ct, (M1, Cr-Ca, SI) és 14 db kék zafír kő, kis sérülésekkel, 8,6 g