271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Movado férfi frakkóra

1262. Movado férfi frakkóra

Svájc, 1910 körül, 1922 előtti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok, tokszám: 6006303 arab számos, aranyozott, kis másodperckörös számlap, jelzett: Movado Sürete, sötétkék vonalzománc csíkozással,, vésett, monogramozható címerpajzzsal, kis méretű szerk