271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szekrény

1010. Szekrény

magyar, 20. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással ajtaján jávorfa, cseresznyefa, topolyafa, mahagóni intarziával, 130*65*25 cm