271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszkanál, 2 db - ún. Apostolkanál

1197. Díszkanál, 2 db - ún. Apostolkanál

17. sz.(?), antik ezüst, aranyozás nyomával, vésett "SB" tulajdonosi monogrammal, egyenes oszlopszerű szárak végén Szent Bertalan és Szent Fülöp apostolok alakjával, nyél támasztékon a Feltámadt, Krisztus és bika fejek ábrázolásokkal, kissé megkopva, 108