271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Bosco női karóra

1299. Bosco női karóra

Svájc, 20. sz. második fele, 1966 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, szíj, csatindexes számlap: "Bosco" jelzettel, 17 köves antimagnetic szerkezet, működik, kis sérülésekkel, bruttó: 38,8 g., h: 17,4 cm