271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1281. Karkötő

USA, 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 9 db modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,7 ct ékítve (M1, W-TCr, VVS-SI), kis hibával, 9,6 g., h: 18 cm