271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Komód

1005. Komód

magyar, 20. sz eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa, jávorfa és paliszander intarziával, öntött sárgaréz fogantyúkkal sérült, 89*100*54,5 cm