1193. Cukordoboz
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül halvány aranyozással, Gedliczka & Schöne mesterjegy, négy öntött lábon vésett díszítésű téglány, MN tulajdonosi monogrammal, tetődísszel, apró hibával, zárszerkezet kulccsal, javításra szorul, b