271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálaló készlet (9 db)

1200. Tálaló készlet (9 db)

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst nyelek sodort szárral, barokk stílusban, felső részek aranyozott fémből, maratott díszítéssel "HS" (Henrich Schütz ?) mesterjeggyel, salátaszedők, felső része szaruból, kis hibával, doboz nélkül, Nettó