271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Nova női karóra

1333. Nova női karóra

német, 20. sz. eleje, 1902 - 1937 közötti pesti behozatali jellel, 14 k arany tok, szíj és csat, szögletes, római számos számlap NOVA jelzettel, működő szerkezet, fém felhúzókorona, nyelves zár, biztonsági kapoccsal, bruttó: 16,1 g., h: 15,2 cm