1268. Karkötő
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany"HG" mesterjegy, hivataljellel, középen karmazált formában 12 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt1 db ovális kék zafír és 14 db apró, gyémánt, nyelves záródással, biztonsági lánccal, kis sérüléssel, 14,2 g.