271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Melltű

1277. Melltű

Pest, 19. sz. második fele, utólagos 1937 - 1966 közötti fémjel, 14 k arany lemez mozdony záras tűszerelékkel, ezüst, abgedeckt és karmos foglalatokban 41 db hollandi rózsa és félhollandi rózsa, csiszolású gyémántok és spitterek, áttört, csipkézett forma,