271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Empire fedeles kínáló

1186. Empire fedeles kínáló

19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, fedélen Eperjes Elias Kéler mesterjegy, préselt, felhúzott forma,áttört gallérral cizellált búzakalász és leveles motívumokkal, 2 pántolással, sérüléssel és javítással antikolt felülettel, 248 g., m: 14 cm