271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1329. Gyűrű

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, aláütött 9 k arany, áttört gyűrűfejben 12 db sötétkék zafír, középen 1 db ovális melanit-gránát kő,, körben 18 db apró gyémánt ékesítés, 1 db moissante pótlás, kis sérülésekkel, 4,6 g., 60-as m