271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1317. Nyakék

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, aláütött 9 k fehérarany, merev csavart pánt, nyolcas alakban 2 db fehér, sósvizi tenyésztett gyöngy csüngő (d: 11 mm), 21 db bagette, csiszolású, 29 db modern briliáns csiszolású és 1 db achtka