271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco karkötő

1303. Art deco karkötő

1910 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany kettős merev pánt csúszkával, díszében kúpos csiszolású citrin kővel és 2 db apró gyémánttal, 1914 II., 24-es emlék gravírozás a foglalat alján, javított, kis kopással, 7 g.