271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Pecsenyés tálca

1183. Pecsenyés tálca

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, J. C. Klinkosch mesterjegy, ovális forma, plasztikus levél és gyöngysor koszorús díszperemmel, 9 ágú koronás "ZT" vésett monogrammal, 1134 g., 42*28 cm