271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra (medál és fülbevaló pár)

1316. Ékszergarnitúra (medál és fülbevaló pár)

20. sz. vége, 1999 - 2005 közötti budapesti fémjellel ellátva, 14 k sárga arany, íves pántok között 3 db fehér, fénylő felületű édesvízi buton gyöngy (d: 7 mm), apró cirkónia kövekkel kísérve, 6,3 g., h: 1,2 - 2 cm