271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Képtartós medál

1296. Képtartós medál

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 14 k arany "VM" mesterjegy, 7 apró gyönggyel díszítve belül kétoldalas üveges fényképtok, zsanéros nyitódással, Bruttó: 21,7 g., 6*3,3 cm