225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Lapulevelek között", 1934

515. Pólya Iván (Szolnok, 1889 - Budapest, 1939)

"Lapulevelek között", 1934

olaj, vászon

102*136 cm

j.j.l.: Pólya Iván 1934