225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Konyhai csendélet, 1970

516. Vecsési Sándor (1930 - Dömsöd, 2015)

Konyhai csendélet, 1970

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Vecsési 70