225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Akt virágcsokorral

517. Iserbyt, Georgina (Birchington-on-Sea, 1915 - Brüsszel, 2001)

Akt virágcsokorral

olaj, vászon

73*92 cm

j.b.l.: ...Iserbyt