225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Dömösi táj", 1967

518. Bozsó János (Kecskemét, 1922 - 1998)

"Dömösi táj", 1967

olaj, farost

80*90 cm

j.j.l.: Bozsó J. Dömös 1967