225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Havas boglyák napsütésben

519. Agrikola Lídia (Nagybánya, 1914 - Nagybánya, 1994)

Havas boglyák napsütésben

olaj, karton

36,5*57 cm

j.b.l.: Agrikola L.