225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Havas Kárpátok, 1917

520. Fábián jelzéssel

Havas Kárpátok, 1917

pasztell, papír

52*62 cm

j.j.l.: K. Fábián Béla Bresina 1917

sérült