225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Sukoró, 1946

420. Rónay Kázmér (Budapest, 1883 - ?)

Sukoró, 1946

olaj, vászon

64*69 cm

j.j.l.: Rónay Kázmér Sukoró 1946