225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falusi utcarészlet

419. Moldován István (Budapest, 1911 - Budapest, 2000)

Falusi utcarészlet

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Moldován I.