161. Freiesleben, Ernst (Wolmirstedt, 1838 - Wiemar, 1883)
Ablakon kitekintő lány, 1868
olaj, vászon
40*29 cm
j.k.f.: az ablakkereten E. Freiesleben Anno Domini 1868