225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ablakon kitekintő lány, 1868

161. Freiesleben, Ernst (Wolmirstedt, 1838 - Wiemar, 1883)

Ablakon kitekintő lány, 1868

olaj, vászon

40*29 cm

j.k.f.: az ablakkereten E. Freiesleben Anno Domini 1868