225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Az eldugott pohárka

160. Luminais, Evariste Vital (Nantes, 182 - Párizs, 1896)

Az eldugott pohárka

olaj, fa

36,5*27 cm

j.b.l.: E. Luminais