225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Eperjes látképe

14. Bodenehr, Gabriel (Augsburg, 1673 - 1766)

Eperjes látképe

rézmetszet, papír

130*195 mm

j.j.l.: G. Bodenehr