225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szlovénia térképe - Sclavonia oder Windisch Marck, Bossen, Crabaten

15. Hirschvogel, Augustin (Nürnberg, 1503-Bécs, 1553)

Szlovénia térképe - Sclavonia oder Windisch Marck, Bossen, Crabaten

fametszet, papír

275*355 mm

sérült