225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Magyar királyok, 10 db-os sorozat (Moritz von Schwind után)

16. Kriehuber, Joseph (Bécs, 1800 - Bécs, 1876)

Magyar királyok, 10 db-os sorozat (Moritz von Schwind után)

színezett litográfia, papír

410*310 mm

j.j.l.: Kriehuber lito, b.l.: M. Schwind gez