16. Kriehuber, Joseph (Bécs, 1800 - Bécs, 1876)
Magyar királyok, 10 db-os sorozat (Moritz von Schwind után)
színezett litográfia, papír
410*310 mm
j.j.l.: Kriehuber lito, b.l.: M. Schwind gez