225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szabin nők elrablása

17. Itáliai festő, 18. sz.

Szabin nők elrablása

lavírozott tus, fedőfehér, papír

225*335 mm