225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Fák és boglya"

489. Tenk László (Nagybánya, 1943 - )

"Fák és boglya"

olaj, tempera, farost

55*55 cm

j.j.k.: Tenk