225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Stég a Balaton parton

490. Kádár János Miklós (Budapest, 1939 - )

Stég a Balaton parton

olaj, farost

35*35 cm

j.j.l.: Kádár J. M.