225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Asszonyok

491. Barcsay Jenő (Katona, 1900 - Szentendre, 1988)

Asszonyok

olaj, vászon

31*36 cm

j.j.l.: Barcsay