225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szentgyörgy-hegy, 1971

492. Bencze László (Székesfehérvár, 1907 - Budapest, 1992)

Szentgyörgy-hegy, 1971

tempera, farost

41*45,5 cm

j.b.l.: Bencze L. 1971