225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Magányos fa, 1962

493. Móricz Margit (Dombovár, 1902 - Budapest, 1990)

Magányos fa, 1962

olaj, vászon

92,5*96 cm

j.j.f.: Móricz 62