225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Zsögödi utca", 1929

544. Nagy Imre, Zsögödi (Csíkzsögöd, 1893 - Csíkszereda, 1976)

"Zsögödi utca", 1929

tus, papír

305*240 mm

j.b.l.: Nagy Imre Zsögödi 1929

sérült