544. Nagy Imre, Zsögödi (Csíkzsögöd, 1893 - Csíkszereda, 1976)
"Zsögödi utca", 1929
tus, papír
305*240 mm
j.b.l.: Nagy Imre Zsögödi 1929
sérült