225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kaláka, 1937

543. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Kaláka, 1937

akvarell, papír

310*490 mm

j.j.l.: Szőnyi I. 1937