225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Gátoldal"

586. Lóránt János Demeter (Békésszentandrás, 1938 - )

"Gátoldal"

olaj, farost

50*80 cm

j.j.l.: Lóránt